NOVINKY

 
rádio Rebeca, Snina.jpg
NAŠA HUDBA V SLOVENSKÝCH RÁDIÁCH

 

Počúvaj RÁDIO REBECA a možno budeš počuť aj skladbu "Hideaway" z nášho nového albumu "Till The End Of The Line", ktorá bola zaradená do dennej rotácie tohto skvelého rockového rádia. 

Ak si z východu a hlavne z okolia Sniny, tak počúvaj RÁDIO SNINA, kde nás hrajú s obľubou už niekoľko týždňov.

Tešíme sa a ďakujeme za podporu!

DSCF6810 - OK.JPG
ROZHOVOR PRE MUSICPRESS.SK

 

Máme tu pre vás rozhovor s našou kapelou pre redakciu portálu www.musicpress.sk. Opäť sme odhalili trocha viac zo zákulisia tvorby a nahrávania albumu "Till The End Of The Line"ako aj o tom čo všetko pre nás hudba a predovšetkým rock'n'roll znamená.

Celý rozhovor si môžete prečítať TU.

Review albumu Till The End Of The Line.j
RECENZIA ALBUMU "TILL THE END OF THE LINE"

 

Prečítajte si článok a krátky review o nás a našom albume "Till The End Of The Line", ktorý napísali na známom hudobnom portáli www.musicpress.sk. Celý článok, ktorý vás prevedie všetkým podstatným čo sa odohráva na už spomínanom albume si môžete prečítať TU.

 
Run And Hide (image).jpg
"RUN AND HIDE" VIDEO TÝŽDNA - MUSICPRESS.SK 

 

Dávame do pozornosit, že náš prvý singel "Run And Hide" je videom týždňa na známom internetovom hudobnom portáli www.musicpress.sk. Tešíme sa a ďakujeme! Samozrejme video si môžeš pozrieť aj na našom oficiálnom YouTube kanáli The Minority Band.

 
Foto (livemusic.jpg
THE MINORITY NA LIVEMUSIC.SK 

 

Predstavujeme článok o nás a našich prvých dvoch singloch z album "Till The End Of The Line". Skladbu "Run And Hide" a letný singel "Rhythm Of Holiday". Prvá menovaná zachytáva život na hrane medzi tým čo je ešte v medziach zákona a čo už nie. Naopak druhá pieseň je celá v "rytme prázdnin" a skvele sa hodí na práve prebiehajúce letné obdobie. Obidve skladby sú podporené aj lyric videom, ktoré si môžeš pozrieť na oficiálnom YouTube kanáli The Minority Band.

 

Celý článok si môžeš prečítať TU.

 
Album "Till The End Of The Line" by Minority
MÁME TO VONKU! NOVÝ ALBUM "TILL THE END OF THE LINE"

 

Áno je to presne tak dňa 3. júna 2019 bol oficiálne vydaný náš debutový album, ktorý nesie názov "Till The End Of The Line". Veľmi sa z toho tešíme, veď prvý album môže byť vždy len jeden. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na jeho tvorbe, a bez ktorých by jeho realizácia nebola možná. Obzvlášť veľká vďaka patrí externému bubeníkovi Lukášovi Horváthovi, ktorý nacvičil a nahral bicie do všetkých 15 piesní a umožnil nám tak naše nápady doviesť do ich finálnej podoby. Celý album je dostupný na všetkých popredných online obchodoch ako napríklad bandcampiTunes, Spotify alebo Deezer. Vidíme sa čoskoro na koncertoch!

 
OFICIÁLNY YOUTUBE KANÁL UŽ SPUSTENÝ

 

Pozývame vás na náš oficiálny YouTube Channel, kde nájdete tie najaktuálnejšie videá k skladbám z albumu "Till The End Of The Line" ako aj ďalší video materiál, ktorý budeme postupne pridávať.

 
ALBUM "TILL THE END OF THE LINE" UŽ V PREDAJI!

 

Náš album "Till The End Of The Line" je možné odteraz kúpiť vo všetkých popredných online obchodoch ako napríklad bandcampiTunes, Spotify alebo Deezer. Vopred ďakujeme za Vašu podporu!