NOVINKY

 
Till The End Of The Line Club Tour 2020
"TILL THE END OF THE LINE" CLUB TOUR 2020

 

Spojili sme sily s chalanmi z českej kapely Nevhodné loutky a vyrážame na spoločné klubové turné s názvom Till The End Of The Line, ktorého prvá časť prebehne už teraz na jeseň šiestimi koncertami v rámci Českej republiky. Všetko to odštartuje koncert 3. októbra v klube MC Fabrika v Českých Budějoviciach a posledný koncert z jesennej časti turné bude 5. decembra v klube Stará Tiskárna v Pelhřimově. Celé turné bude venované nášmu debutovému albumu "Till The End Of The Line", z ktorého bude tiež pozostávať aj repertoár na všetkých koncertoch.

 

Spojenie kalifornského rocku a punk-rocku v podaní The Minority a klasického punk-rock’n’rollu v podaní našich parťákov z kapely Nevhodné loutky sľubuje naozaj veľmi zaujímavé koncerty, ktoré budú vždy dopĺňať vystúpenia jednej alebo dvoch miestnych kapiel. Všetci punk-rock a rock’n’roll fans sa teda máte na čo tešiť! 

"TILL THE END OF THE LINE" CLUB TOUR 2020

03.10.2020 - MC FABRIKA, České Budějovice

23.10.2020 - M13 ROCK HELL, Brno

29.10.2020 - MODRÁ VOPICE, Praha

14.11.2020 - BAR DURANGO, Lužice

21.11.2020 - ROCK HILL, Ostrava

05.12.2020 - STARÁ TISKÁRNA, Pelhřimov

 
INTERVIEW NA DÁNSKOM "RADIO MARLAB"!

 

Pri našom "turné" po európskych rádiách sme sa zastavili na rozhovor v dánskom "RADIO MARLAB". Ako už býva u nás zvykom, hovorili sme predovšetkým o kapele, albume ale aj iných zaujímavostiach zo sveta hudby. Náš rozhovor bol odvysielaný ako súčasť jednohodinovej "The Minority Show", ktorá bola celá venovaná našej kapele a debutovému albumu Till The End Of The Line.

Celý rozhovor si môžeš vypočuť TU.

 

 
recenzia - rocker.sk.jpg
RECENZIA ALBUMU "TILL THE END OF THE LINE" NA ROCKER.SK

 

Máme tu pre vás naozaj skvelú a hlavne úprimnú recenziu nášho debutového albumu "Till The End Of The Line", ktorú napísali na hudobnom portáli www.rocker.sk. Veľmi si to ceníme a veríme, že aj pre vás to bude zaujímavé čítanie a trocha vás navnadí si náš album vypočuť, alebo následne aj kúpiť :). 

Album je dostupný napríklad na bandcamp.com.

V prípade fyzického CD aj s podpismi, píšte na mail: theminority.booking@gmail.com 

 
BANNER.jpg
VYRÁŽAME NA TURNÉ "TILL THE END OF THE LINE"!

 

Chystáme sa na naše prvé oficiálne turné s názvom "Till The End Of The Line", v rámci ktorého sa predstavíme vo viacerých slovenských a českým mestách. Budete sa tak môcť po prvý krát zoznámiť zo skladbami z nášho debutového albumu úplne naživo. Veľmi sa na to tešíme, tak snáď nám ho neprekazí žiaden koronavírus a užijeme si to všetko spolu s vami!

Pre viac info ohľadom koncertov sleduj sekciu KONCERTY.

 
Rock and pop.jpg
PÍŠU O NÁS NA HUDOBNOM PORTÁLI ROCKANDPOP.CZ

 

Prečítajte si článok o tom najaktuálnejšom čo sa deje s našou kapelou, ktorý o nás napísali na českom hudobnom portáli www.rockandpop.cz. Predovšetkým máme vonku lyric videá k trom singlom "Unbreakable", "Hideaway" a "Guess My Name". V neposlednom rade, ak k nám bude korona vírus zhovievavý, tak v marci začíname naše prvé oficiálne turné s názvom "Till The End Of The Line"

Celý článok si môžeš prečítať TU.

 
Print Screen (Instagram).jpg
THE MINORITY NA RÁDIU ANTÉNA ROCK

 

V sobotu 21. decembra sme boli hosťami relácie "Objav slovenskej rockovej scény" na najlepšom rockovom rádiu Anténa Rock. Opäť sme trocha predstavili náš album a predovšetkým letný singel "Rhythm Of Holiday", ktorý premiérovo odznel v rámci tejto relácie. Aj keď je december a čoskoro sú Vianoce, my sme si ešte raz zaspomínali na leto kedy sa žije prevažne v "rytme prázdnin".

Náš celý rozhovor si môžeš vypočuť TU.

I Don't Care on the radio (WEB).jpg
SKLADBA "I DON'T CARE" NA RÁDIU FAJN ROCK MUSIC

 

Ahoj priatelia! Máme pre vás dobrú správu. Rádio "Fajn Rock Music" nasadilo našu skladbu "I DON’T CARE" do vysokej rotácie denného vysielania, takže si ju tu budete môcť vypočuť zhruba ďalšie dva mesiace každý deň medzi 07 – 20 hod. KLIKNI na: www.fajnrockmusic.cz/playradio192 a počúvaj okrem našej hudby aj ďalšie zahraničné, slovenské a české hity od classic rocku až po najhorúcejšie novinky, od pop-rocku až po najtvrdší metal a punk!

Ďakujeme za podporu!

 
 
RÁDIO_FRM-net_adresa-1200x1200-2015.jpg
THE MINORITY V ÉTERI ČESKÝCH RÁDIÍ

 

Od utorka 26.11. až do nedele 1.12. si môžeš vypočuť náš aktuálny rozhovor, v ktorom tiež odznejú skladby "Summertime", "I Don’t Care" a "Not Like The Other" z nášho debutového albumu "Till The End Of The Line", a to hneď na niekoľkých rádiách v Českej Republike. Dozvieš sa zopár zákulisných noviniek ohľadom kapely, našich plánoch a pripravovaných koncertoch v roku 2020. Kompletný prehľad kedy, kde a v akom čase si budeš môcť vypočuť náš rozhovor je na linku: http://www.fajnrockmusic.cz/porad/kde-a-kdy-poslouchat/. O týždeň neskôr nájdeš rozhovor aj v online archíve relácie na: www.youtube.com/rockmusicporad. Moderátorom nášho rozhovoru je Petr Kůsa Kůsofkawww.fajnrockmusic.cz.

Náš rozhovor si budeš môcť vypočuť na týchto rádiách:

RÁDIO BLATNÁ                          26.11. od 19 hod.      (https://www.radioblatna.cz/)

ROCK  RÁDIO                            26.11. od 20 hod.      (https://rockovyradio.cz/)

RÁDIO PONTE RECORDS        27.11. od 18 hod.      (http://radioponterecords.cz/)

RÁDIO FAJN ROCK MUSIC       28.11. od 18 hod.      (http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192)

RÁDIO HEY                                28.11. od 21 hod.      (https://www.heyradio.cz/)

RÁDIO BLATNÁ                          28.11. od 21 hod.      (https://www.radioblatna.cz/)

RÁDIO PONTE RECORDS        29.11. od 18 hod.      (http://radioponterecords.cz/)

RÁDIO FAJN ROCK MUSIC       30.11. od 15 hod.      (http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192)

RÁDIO HEY                                30.11. od 18:30 hod. (https://www.heyradio.cz/)

RÁDIO FAJN ROCK MUSIC       01.12. od 21 hod.      (http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192)

RÁDIO HEY                                01.12. od 23 hod.      (https://www.heyradio.cz/)

 
france.png
HRAJÚ NÁS UŽ AJ V JUŽNEJ AFRIKE!

 

Máme pre vás skvelú správu! Skladby z nášho albumu sa už dostali aj do Juhoafrickej Republiky.  Konkrétne do rádia Doors Rock Radio v Johannesburgu. Tam budú postupne tento týždeň predstavené skladby "Unbreakable", "Rhythm Of Holiday" a "Hideaway" v nasledovných reláciách:

Late Night Variety - utorok (20:00 - 22:00)

Punk Up Your Ears - streda (20:00 - 22:00)

Band Exposé - štvrtok (20:00 - 22:00) - tu bude aj trocha bližšie predstavená naša kapela

Následne nás potom budete môcť počuť každý týždeň v týchto troch reláciách. Za toto všetko patrí  VEĽKÁ vďaka skvelému rockovému moderátorovi, ktorý vystupuje pod menom France the Planet.

KEEP ON ROCKIN'!

 
rádio Rebeca, Snina.jpg
NAŠA HUDBA V SLOVENSKÝCH RÁDIÁCH

 

Počúvaj RÁDIO REBECA a možno budeš počuť aj skladbu "Hideaway" z nášho nového albumu "Till The End Of The Line", ktorá bola zaradená do dennej rotácie tohto skvelého rockového rádia. 

Ak si z východu a hlavne z okolia Sniny, tak počúvaj RÁDIO SNINA, kde nás hrajú s obľubou už niekoľko týždňov.

Tešíme sa a ďakujeme za podporu!

DSCF6810 - OK.JPG
ROZHOVOR PRE MUSICPRESS.SK

 

Máme tu pre vás rozhovor s našou kapelou pre redakciu portálu www.musicpress.sk. Opäť sme odhalili trocha viac zo zákulisia tvorby a nahrávania albumu "Till The End Of The Line"ako aj o tom čo všetko pre nás hudba a predovšetkým rock'n'roll znamená.

Celý rozhovor si môžete prečítať TU.

Review albumu Till The End Of The Line.j
RECENZIA ALBUMU "TILL THE END OF THE LINE"

 

Prečítajte si článok a krátky review o nás a našom albume "Till The End Of The Line", ktorý napísali na známom hudobnom portáli www.musicpress.sk. Celý článok, ktorý vás prevedie všetkým podstatným čo sa odohráva na už spomínanom albume si môžete prečítať TU.

 
Run And Hide (image).jpg
"RUN AND HIDE" VIDEO TÝŽDNA - MUSICPRESS.SK 

 

Dávame do pozornosit, že náš prvý singel "Run And Hide" je videom týždňa na známom internetovom hudobnom portáli www.musicpress.sk. Tešíme sa a ďakujeme! Samozrejme video si môžeš pozrieť aj na našom oficiálnom YouTube kanáli The Minority Band.

 
Foto (livemusic.jpg
THE MINORITY NA LIVEMUSIC.SK 

 

Predstavujeme článok o nás a našich prvých dvoch singloch z album "Till The End Of The Line". Skladbu "Run And Hide" a letný singel "Rhythm Of Holiday". Prvá menovaná zachytáva život na hrane medzi tým čo je ešte v medziach zákona a čo už nie. Naopak druhá pieseň je celá v "rytme prázdnin" a skvele sa hodí na práve prebiehajúce letné obdobie. Obidve skladby sú podporené aj lyric videom, ktoré si môžeš pozrieť na oficiálnom YouTube kanáli The Minority Band.

 

Celý článok si môžeš prečítať TU.

 
Album "Till The End Of The Line" by Minority
MÁME TO VONKU! NOVÝ ALBUM "TILL THE END OF THE LINE"

 

Áno je to presne tak dňa 3. júna 2019 bol oficiálne vydaný náš debutový album, ktorý nesie názov "Till The End Of The Line". Veľmi sa z toho tešíme, veď prvý album môže byť vždy len jeden. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na jeho tvorbe, a bez ktorých by jeho realizácia nebola možná. Obzvlášť veľká vďaka patrí externému bubeníkovi Lukášovi Horváthovi, ktorý nacvičil a nahral bicie do všetkých 15 piesní a umožnil nám tak naše nápady doviesť do ich finálnej podoby. Celý album je dostupný na všetkých popredných online obchodoch ako napríklad bandcampiTunes, Spotify alebo Deezer. Vidíme sa čoskoro na koncertoch!